Lenovo Servisi Bursa Menteşe Sorunu

lenovo bursa servisi menteşe sorunu

Lenovo Bursa Servisi Menteşe sorunu için menteşenin ne işe yaradığına bakalım. Menteşe; alt kasa ile monitörü bağlayan parçadır. Lenovodizüstü menteşesi dizüstü bilgisayar ekranını istediğiniz açıda açıp sabit durmasını sağlar.

lenovo bursa servisi menteşe sorunu

Lenovo Menteşe

Lenovo bilgisayar menteşesi kırılırsa ne olur?

Lenovo bilgisayar menteşesi kırıldığında veya gevşediğinde ekranı belli bir açıya getirdiğimizde sallanır veya sabit durmaz. Ya tam 180 derece açılır yada direk kapanır. Tabi sabit durmadığında ileri veya geri sert bir şekilde düşeceği için ekran kırılabilir.

Lenovo bilgisayar menteşesi tamiri olur mu?

Lenovo bilgisayar menteşesinin tamiri %70 oranında mümkündür. Geri kalan %30 oranındaki durum ise menteşenin durumundan dolayı tamir edilemez veya yeni menteşe ücretine yakın bir fiyat tutacağı için yenisini tavsiye ediyoruz. Genelde bu durumda menteşe kırılması ile kasanın da kırılması durumunda oluşmaktadır.

Menteşe arızasının tamir edilip edilemeyeceğinin tespiti cihaz tarafımıza ulaştığında ücretsiz yapılmaktadır. İncelemeler sonucunda sizlere ulaşıp ne yapılması gerektiği ve tutarı sunulur. Kabul ettiğiniz taktirde maksimum 5 iş gününde işlemler tamamlanır ve tarafınıza teslim edilmeye hazır hale gelir.

Bu sayfa WEBSITEBURSA.NET ve CABUKWEBSITE.COM tarafından SEO çalışması yapılmaktadır